Ai wa sensōdesu- 1. part

29. září 2012 v 10:07 | Naoko |  Ai wa sensōdesu


Byl večer a Toshiro se vracel domů.
"Škola plná buzíků. Jen mě tam obhmávají." Mumlá si. "Kdyby tam byly aspoň milí,hezcí kluci, ale né ve třídě jsou jen blbečci kteří se neučí a nebo hnusouni." Dojde až k bráně od domu kde bydlí s rodiči.
"Kašlu na to" řekl a přelezl bránu. Na domovní dveře se zmohl tak konečně našel klíče a odemkl. Šel potichu , protože rodiče a 2 sestry spí. Otevřel dveře od svého malého , ale prostorného pokoje. Rychle se svlékl , až měl jen trenýrky a hupsl do postele. Při usínání přemýšlel nad tím že by se mohl stát zázrak. Zázrak o někom kdo by byl stejný jak Toshiro.

"Vstávej Toshiro! Je snídaně!" Volala matka. Toshiro otevřel svoje skořicově hnědé oči a podíval se na strop.Nakreslil si tam nebe a na nebi hvězdy. Přitom se mu vždycky dobře usínalo. Ale když jde o vstávání tak to je potom horší. Toshiro se odkryl, sedl si na postel a protřel si oči. Potom vstal a protáhl se. Poškrábal se na ruce a šel ke skříni. Z tama si vzal džíny a nějaké to pomačkané tričko.
"Toshiro! Nebudu to opakovat po 3!" zařvala matka.
"Už jdu jen mi dej chvilku!". Rychle se oblékl a otevřel dveře a vyšel ze svého pokoje. Na chodbě potkal malou sestřičku- Haruko.
"Ahoj Toshiro. Jak se vyspal můj bratříček?" zeptala se jemným hláskem Haruko. Měla ještě noční košilku která byla dlouhá tak moc že nemohla v ní nějak moc utíkat. V ruce měla svého hnědého medvídka.Zívla a protřela si oko.
"Dobře, a co ty moje krásná sestřičko?" čupnul si a pohladil ji na jejich krásných vlnitých, blonďatých vláskách. Voněly po skořici. Najednou po schodech vyšla nahoru mojue druhá,starší sestra- Aneko.
"Dobré ráno Toshiro. Jak se ti včera flámovalo na diskotékách?" řekla triumfálně Aneko. Postavil jsem se a podíval se Aneko hluboce do očí.
"Byl jsem do večera ve škole."
"Po škole?"
"Ne, nejsem jako ty" zašklebil se Toshiro a vzal Haruko za ruku a šly spolu dolů po schodech až do kuchyně. Aneko koukala do blba, potom se otřepala a udělala něco jako: chmm a šla do pokoje.
"Toshiro. Kde ses tak toulal? Snídaně je skoro studená. Toshiro se zamyslel nad tím čemu říká snídaně. Těm dva krajícům chleba a na nich vajíčko? Očividně asi ano.
"Nevadí mami, nemusíš si dělat starosti. Brzy si něco najdu a budu si vařit sám." Řekl Toshira a sedl si na židli a pustil se do chlebu s vajíčkem. Měla pravdu. Bylo to studené.Toshiro se podíval na hodiny. Sakra! 8 hodin! Pomyslel si a rychle šel nahoru pro batoh.
"Musím jít zmeškal jsem autobus. Můžu si pujčit auto? " zeptal se rychle matky.
"Dobře. Ale ať se mu nic nestane je.."
"Dobře díky moc mami" řekl rychle že Toshirova matka nedokončila větu. Nakonec mamce poslal vzdušnou pusu a zavřel dveře. Rychle hodil batoh za plot a rychle ho přelezl.Dal si batoh přes jedno rameno a rychle naskočil do auta.

Po pár minutách konečně dojel do své střední školy. Yukitoshi Zhōngxué. Rychle zamkl auto a schoval si klíče do kapsy. Utíkal rychle do prvního patra kde má třídu. Zastavil se před dveřmi, upravil se a zaklepal. Uslyšel:
"Dále". Toshira otevřel dveře.
"Promiňte zaspal jsem" řekl jemným a milým hlasem.
"Dobře, pro tentokrát ti to odpustím Toshiro. Ale ať už se to neopakuje." Řekl učitel který zrovna něco psal na tabuli. "Děkuji" řekl potichu Toshira a sedl si do páté lavice u okna. Vytáhl si všechny věci a potom dával pozor.

Když byla přestávka tak si sbalil všechny věci do batohu a šel do přízemí kde mají další hodinu. Když šel kolem lavic tak ho jeden kluk chytl za tričko a šáhl mu na zadek.
"Ale kampak? Na hodinu? Není nějak brzo? Je velká přestávka." Zašeptal spolužák kterému říkaly Tsuyoshi. "Stavím se ještě do bufetu." Řekl Toshiro a odstrčil Tsuyoshiho ruku od jeho zadku. Potom Toshiru chytl silněji za svetr.Toshira se otočil na Tsuyoshiho.
"Neotravuj!" řekl Toshiro.
"Ale no ták. Já vím že mě balíš" řekl a šáhl mu na rozkrok. Toshira ho odstrčil.
"Nemám o tebe zájem! Kolikrát ti to mám říkat?"
"Milionkrát klidně můžeš ,ale já si tě stejně získám." Řekl Tsuyoshi a poslal Toshirovi vzdušnou pusu. Toshira mávl rukou a konečně odešel ze třídy.
"Magor"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *DiDi* | Web | 1. října 2012 v 15:29 | Reagovat

Úchvatná poviedka *_* Už sa teším na pokračovanie :D Vyzerá to dosť zaujímavo ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama