Aikou o Kan Rukku - 1.

28. září 2012 v 19:28 | Haruko-chan |  Aikou o Kan Rukku
1.
Bylo obyčejného ranního rána,když v tom se probudil Ryuzaki. Student střední školy Yoki. "Ryuzaki vstávej!" Zařvala na něho jeho o rok mladší sestra Ai. ,,Bože…" Zamumlal Ryuzaki a hodil na Ai svůj modrý polštář, "blbečku" řekla naštvaně Ai a práskla dveřmi, "díky bohu že je pryč!" Zaradoval se Ryuzaki a šel se obléknout.Vzal si čistě bílou košili a černé džíny,perfektní pro jeho sněhově bílou pleť a černé havraní vlasy. "Jdu do školy" řekl Ryuzaki u dveří na jeho mámu Misu, "dobře".
Cesta do jeho školy trvala 15 minut."Přišel jsi pozdě!" Řekla třídní učitelka Ryuzakimu. "Omlouvám se…" Ryuzaki si najednou všimnul nové tváře ve třídě,vedle učitelky stál hnědovlasý kluk který byl asi stejně starý jako Ryuzaki. "Když už jsi tady,postarej se o Yuha," řekla a Ryuzaki nadzvednul obočí. "Já jsem Yuh" "Ryuzaki"
Seznámili se v poslední lavici u okna. "Máš pěkné vlasy" začervenal se Yuh, "c..Díky" řekl nervózně Ryuzaki. Až po chvíli si Ryuzaki uvědomil že Yuhova ruka je na té jeho,rychle si jí strčil do kapsy.Yuh se provokativně usmál a své ruce si dal na lavici.Po škole šel Ryuzaki rychlím krokem ke svému domu,aby se nemusel vidět Yuha. Počkat,kdo to je?Ne!Yuh.
"Jdeš domů?" Zeptal se ho Yuh,Ryuzaki se mu raději nepodíval do tváře protože by zčervenal jako rajče. "J-jo.." Zakoktal a jedním koutkem úst se usmál. "Ty bydlíš tady?Hm tak to jsem tvůj soused" zašeptal Yuh pořád s úsměvem. "Aha" řekl docela nahlas Ryuzaki a chtěl odbočit ke dveřím svého domu,jenže ho Yuh chytil za ruku. "Budeme kámoši?" Zašeptal Yuh s úsměvem vystrašenému Ryuzakimu. Ryuzaki se trochu uklidnil a popošel k Yuhovi , ten ho pustil a Ryuzaki řekl : "Jo,jasně" usmál se. "Můžeš ke mně zítra přijít,jestli chceš.Nikdo totiž u mě doma nebude," ušklíbnul se Ryuzaki. Je tak roztomilý!Pomyslel si Ryuzaki ale nedával nic znát. "Rád,přijdu ve 12 h." Usmál se mile Ryuzaki a až pak si uvědomil,že je těsně u Yuha. "Ahoj" rozloučil se rychle a otočil se,Ryuzaki byl totiž červený jako rajče.Rychlím krokem vešel do svého domu kde bydlel.
Zbytek dne utekl jako voda a už byl další den,sobota a Ryuzaki měl jít k Yuhovi. Popravdě se mu tam vůbec nechtělo,chtěl si něco vymyslet,třeba že je nemocný.Ne to by nevyšlo,nakonec se Ryuzaki dostal až k Yuhovým dveřím.Zazvonil a čekal deset vteřin než Yuh otevřel dveře. "Ahoj" řekl Yuh,měl na sobě šedou mikinu a modré kraťasy. "Čau,pojď dál" řekl s úsměvem Yuh.
Ryuzaki a Yuh šli po schodech do druhého patra do Yuha pokoje. "Pěkný,prostorný…" Zašeptal s úžasem Ryuzaki a prohlížel si Yuha prostorný pokoj.Ty taky,pomyslel si Yuh a byl těsně za Ryuzakim. Ryuzaki si Yuha nevšiml a ošklivě upadnul na Yuha. "Do prdele…" Zašeptal Ryuzaki a rychle se zvednul z Yuha. Ryuzaki podal Yuhovy ruku aby vstal ze studené podlahy. "Um..to nic" řekl Yuh a mrknul na Ryuzakiho. Opravdu jako kdyby ho nic nebolelo…
Zamiloval jsem se…Yuh je tak roztomilý medvídek!Pomyslel si Ryuzaki a zahleděl do Yuhových očí. "Je ti zima?" Zeptal se Yuh a přistoupil ještě blíž k Ryuzakimu. "Co?" Řekl nervózně Ryuzaki ale bylo pozdě,Yuh se už dotýkal Ryuzakových rukou,svým dechem je ohříval.Můj malý Ryuzaki,pomyslel si Yuh. "Dík" zašeptal stydlivě Ryuzaki a kousnul se do rtu. "Au!" Vypísknul Ryuzaki, "co se ti stalo?" Řekl ustrašeně Yuh a podíval se na Ryuzakiho rty. "Teče ti krev!" Vypísknul Yuh, "to nic není…" zamumlal Ryuzaki. "Ošetřím ti to,počkej" řekl ve dveřích Yuh a šel pro lékárničku.Za dvě minuty byl Yuh zpátky,přiblížil se k Ryuzakovým rtů,už jen centimetr a dal by mu pusu…Yuh se nadechnul a políbil Ryuzakiho. Ryuzaki tam stál jako přiražený,než se Yuh odsunul od Ryuzakových rtů. "C-co to děláš vole?" Zakoktal vyděšeně Ryuzaki,on se červenal.Ne že by mu to vadilo,spíš by chtěl aby to pokračovalo. "Už ti to přestalo krvácet" usmál se Yuh a pohleděl do Ryuzakových očích. "Jo..Dík" Zašeptal stydlivě Ryuzaki. Yuh rychle opět políbil Ryuzakiho a ten se nebránil,spíš spolupracoval.Byla to líbací bitva,Yuh ale vyhrál.Když v tom Yuh porazil Ryuzakiho na postel a strhnul z něho jeho košili.
Ryuzaki to už nechal na Yuhovi,který za pár vteřin svléknul z Ryuzakiho všechno oblečení,dokonce i boxerky.Yuh se svojí rukou dotýkal Ryuzakových rtů,ramen,trupu až se dotýkal jeho kamaráda. "Někdo tu je tvrdej.." Zašeptal Yuh a dotýkal se toho.Yuh se usmál a začal ho Ryuzakimu kouřit…Ryuzaki vzdychal a mumlal Yuha jméno.Ryuzaki se udělal Yuhovi do pusy a ten se začal zabývat něčím jiným.
Ryuzaki si uvědomil situaci a co se děje.Ty vole vždyť mě šuká buzna!Jenže bylo pozdě.Yuh už vniknul do Ryuzakiho a ten vykřiknul bolestí. "D-d-d-oooooooooooooooooost!" Zařval Ryuzaki a odtrhnul se od Yuha. "Co je?" Řekl překvapeně Yuh,Ryuzaki se začal oblékat. "Takže za prvé,nejsem buzna.Za druhé,tohle se už nikdy nestane.Vole!" Vykřiknul a běžel ven od Yuha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *DiDi* | Web | 1. října 2012 v 15:19 | Reagovat

Úžasná poviedka *_*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama