Aikou o Kan Rukku - 2.

28. září 2012 v 20:01 | Haruko-chan |  Aikou o Kan Rukku
Ryuzaki nebyl týden ve škole,teda než potkal Yuha v supermarketu.Když Ryuzaki uviděl Yuha jak jde k němu,rychlím krokem šel k pokladně.Ne,bylo pozdě,Yuh si všimnul Ryuzakiho. "Prý jsi nemocný,ale je vidět že ne" ušklíbnul se Yuh, "Nech mě na pokoji!" Vykřiknul Ryuzaki, "pardon.." zašeptal a všichni odvrátili zrak.

"To slovo buzna,mě dost ranilo" zašeptal Yuh svůdně Ryuzakimu do ucha.Ryuzaki zčervenal a kousnul se do rtu.Tentokrát mírně. "Vždyť se ti to líbilo.." Zašeptal svůdně Yuh Ryuzakimu do ucha. "Vůbec!" Zalhal Ryuzaki a Yuh to poznal. "Jestli mi neřekneš pravdu tak tě odvleču ke mně a tam tě znásilním,ty děvko!" Ryuzaki se celý třáskl a jen zašeptal : "V-vůbec!" Zakoktal ale Yuh pořád nespouštěl oči z Ryuzakiho. "To jsi neměl říkat…" Zamumlal Yuh a odvlekl násilně Ryuzakiho na WC. "Co to.." chtěl říct Ryuzaki jenže to nestihl protože ho Yuh začal líbat.No a Ryuzakimu se to líbilo,hodně.
Nečekaně začal Ryuzaki spolupracovat a používal i jazyk. "Jestli mi neřekneš pravdu tak nebudu pokračovat…" Zašeptal Yuh Ryuzakimu do ucha.Ryuzaki na nic nečekal a začal Yuha líbat.
Ryuzaki začal Yuha svlékat,nečekaně Ryuzaki strčil do Yuha zadnice prst.Yuh vzdychal a náhle do Yuha strčil svého kamaráda…Yuh vřískal bolestí ale za chvíli se to změnilo v rozkoš a oba dva vzdychali a křičeli.Když se oba dva udělali Yuh začal líbat Ryuzakiho a zašeptal mu do ucha : "Miluju Tě" .
Byly to už dva dny co si to Ryuzaki s Yuhem rozdali na WC… "Ahoj" řekl potichu Yuh Ryuzakimu v parku,kde se potkali. "Co?E…čau" Zamumlal Ryuzaki a zčervenal jako rajče. "Zdá se mi to a nebo v mé přítomnosti vždy zčervenáš?" Usmál se Yuh a jemně štípnul Ryuzakiho do zadnice. "Vůbec!" Vykřiknul hlasitě Ryuzaki. "Tak co jsi to včera se mnou provedl,ty jeden?" Zašeptal svůdně Yuh a strhnul Ryuzakiho ke stromu a jemně ho pohladil po jeho kamarádovi… "Nadrogoval jsi mně…A musel jsem jinak by jsi mně…" Zašeptal Ryuzaki ale nepokračoval protože ho Yuh svlékal. "Někdo nás uvidí…" Zamumlal Ryuzaki ale už nic neříkal protože hlasitě vzdychal. "To bude důkaz mojí lásky…" Zašeptal Yuh a pomalu vniknul do Ryuzakiho,ten zavřískal,no přímo křičel bolestí…Bolest se ještě rychleji změnila v rozkoš a jekot se změnil ve vzdychání.
,,Mami já chci čokoládovou zmrzlinu!" Řeklo nějaké dítě za rohem, ,,do prdele!" Zamumlali rychle kluci a oblékli se.Matka s dítětem jen mlčky přešli přes park. ,,Tak to bylo o fous" řekl Ryuzaki. ,,Jo" odpověděl Yuh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *DiDi* | Web | 1. října 2012 v 15:22 | Reagovat

Skvelá poviedka, moc sa mi páči ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama